Jak poradzić sobie z dopasowaniem bielizny?

Ocena
0.00

Figury kobiece są różnorodne, ale każda na swój sposób piękna! Może jednak to stanowić problem przy wyborze trafnej bielizny, której na rynku jest co niemiara. Można się pogubić. Jedna jest dla Pań z szerokimi biodrami, inna z małymi piersiami, a jeszcze inna na wystający brzuch. Trzeba znać rodzaje fasonów oraz swoje dokładne wymiary. W naszym artykule przedstawiamy, w jaki sposób dobrać idealną bieliznę!

Szczupła figura:

Kiedy jesteś osobą niezwykle drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość prosty. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majtki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Trochę nadplanowych kilogramów:

Kobiety, które posiadają trochę nadprogramowych kilogramów, powinny zdecydować się na majtki z wysokim stanem, które dobrze przylegają do ciała. Perfekcyjnie w ich przypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj komfortowe. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, tak więc nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc taką bieliznę. Właściwie dobrany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najważniejsze by bielizna podobała się Tobie!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeżeli zdecydujesz się na model korygujący. Nie należy rezygnować z tej cechy, gdyż każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki oraz dodawać Ci kobiecości. Zostało wykazane naukowo, że jeśli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest elegancka oraz prawidłowo leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest o wiele wyższa.

Najtrudniej jest z wyborem odpowiedniego stanika!

Jeśli mamy trudność w wyborze stanika, możemy wybrać się do profesjonalnego sklepu, w którym dowiemy się, jaki model i rozmiar będzie dla nas odpowiedni. W poprzednich latach wybierało się biustonosz dla mniejszych piersi o miseczce A, a dla większych o miseczce C. Nie było to dobre rozwiązanie, gdyż mogło to powodować problemy zdrowotne. Dlatego bardzo ważnym krokiem jest zdobycie wiedzy na temat trafnego stanika!

Kategoria: Moda i uroda
Data dodania:
Oceń Artykuł
Tagi
Komentarze
0

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz
Artykuły z tej kategorii
Popularne zabiegi kosmetyczne!
Data dodania:
  • 0.00
  • 0
Figury kobiece są różnorodne, ale każda na swój sposób piękna! Może jednak to stanowić problem przy wyborze trafnej bielizny, której na rynku jest co niemiara. Można się pogubić. Jedna jest dla Pań z szerokimi biodrami, inna z małymi piersiami, a jeszcze inna na wystający brzuch. Trzeba znać rodzaje fasonów oraz swoje dokładne wymiary. W naszym artykule przedstawiamy, w jaki sposób dobrać idealną bieliznę!Szczupła figura:Kiedy jesteś osobą niezwykle drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość prosty. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majtki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.Trochę nadplanowych kilogramów:Kobiety, które posiadają trochę nadprogramowych kilogramów, powinny zdecydow...